zirkonyum diş nasıl yapılır

Zirkonyum Diş Fiyatları

Zirkonyum Diş Fiyatları

Zirkonyum diş fiyatları 2015

Zirkonyum diş fiyatları 2015

Zirkonyum diş yapımı ; zirkonyum kaplama diş, porselen dişlere göre daha estetik olması sebebi ile hastalar ve diş hekimleri tarafından daha çok tercih edilir.

Zirkonyum kaplamalar hangi durumlarda kullanılır.

Çoğu zaman Zirkonyum diş diş kırıklarının düzeltilmesinde, aşırı madde kaybı söz konusu olan ve dolgu yapılamayacak kadar harap olmuş dişlere, daha önceden dişleri kesilmiş ve kaplama yapılmış olan kişilere daha estetik ve hijyenik köprüler yapabilmek için,

Diastema adı verilen, ayrık dişlere estetik görünüm kazandırmak amacı ile, ağzında eski bir köprü yada kaplama olan kişilere, eğer hasta ortodonti tedavisi ( Diş teli tedavisi ) görmek istemiyorsa çarpık ve eğri dişlerin düzeltilmesi için zirkonyum diş yapımı uygulamaktayız. Zirkonyum diş bir çok bakımdan diş doktorları ve hastalara avantajlar sağlar.

Ön dişlerde ışık geçirgen ve dş rengi olması ve ayrıca doku dostu olması sebebi ile yarattığı estetik görünüm nedeni ile tercih edilir, Arka dişlerde ise hem estetik ve doku dostu olası ve hem de sağlamlığı itibariyle tercih sebebidir.

Çay, kola, sigara ve kahve  gibi dış etkenler zirkonyum dişler üzerinde renk değişimi yapmaz. Yüksek ısıda cilalanan zirkonyumun üzerindeki porselen dış ortamdan gelen boyar maddelerden etkilenmez.

Küçültülmüş dişler ile uyumu mükemmel olduğundan Ağız kokusu, diş eti problemi veya ağızda kötü tat gibi bozukluklara yol açmaz.

Zirkonyum diş nasıl yapılır.

zirkonyum diş nasıl yapılır

Zirkonyum diş yapımı-zirkonyum diş nasıl yapılır

Ağız içinden kesik dişlerin ölçüsü alındıktan sonra, laboratuvardan gelen Zirkonyum dişler nasıl yapılır, ağızda diş eti uyumu kontrol edilir. Bundan sonraki aşamada ise zirkonyum üzeri porselen ile kaplanmış olarak gelir ve estetik unsurlar prova yapılır. Son olarak ise renk uyumu kontrol edilir. Tüm bu işlemler yaklaşık olarak 7 ila 10 gün gibi kısa bir sürede bitmiş olur. Bu arada hastanın ağzına geçici dişler takılarak hem estetik rahatsızlıkların önüne geçilir hem de dişlerde hassasiyet önlenmiş olur.

Dişlerini yaptırmak isteyen kişilere eğer en mükemmel sonucu almak istiyorlarsa zirkonyum diş yaptırmaları öneriliyor. Şu anki teknolojinin en sağlam ve estetik sonuçlarını elde edebilmek için zirkonyum kaplamalar tavsiye ediliyor. Yüksek teknoloji ürünü olan zirkonyum sadece estetik ve dayanıklılık değil, bilgisayar yardımı ile hassas bir şekilde ayarlandığından daha sıhhatli dişler yapılmaktadır.

Zirkonyum diş fiyatları pahalı mıdır.

Zirkonyum diş ücretleri çok yüksek diye düşünenler var ise, size sunduğu avantajları tekrar gözden geçirmesini tavsiye ediyoruz. Eğer önceliğiniz estetik ve sağlık ise diğer seçeneklerden daha uygun olduğuna karar vereceksizniz. Zirkonyum cad cam teknolojisine sahip bilgisayar destekli aletler ile yapılmaktadır. Alınan ölçüler optik okuyucularda taranır ve el değmeden kesilip şekillendirilir. Böylelikle estetik kalite ve tabiilik yakalanmakta, yapım müddeti de kısaltılmaktadır. Her halukarda diş doktorları ve hastalara büyük avantaj sağlayan zirkonyum diş yapımı bizim tarafımızdan da, daha sıhhatli dişlere kavuşabilmeniz açısından güvenle öneriyoruz.

Zirkonyum Diş  | Zirkonyum Diş fiyatları | Zirkonyum kaplama Diş fiyatı | Zirkonyum Diş yaptıranlar

Reklamlar

2 thoughts on “Zirkonyum Diş Fiyatları

  1. Geri bildirim: Zirkonyum Kaplama nedir ? | Zirkonyum diş

  2. Geri bildirim: Zirkonyum Kaplama Fiyatları | Zirkonyum diş

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s